| sonia7026 a întrebat:

in ultima vreme constat cu f mare dezamagire ca nu mai exista oameni buni, cinstiti, corecti, sinceri si cu alte asemenea calitati.sunteti de acord cu mine? societatea creaza monstrii perversi pe banda rulanta?sad

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu sunt de acord cu aceasta generalizare. Mai sunt si oameni deosebiti: corecti, sinceri, cu un suflet mare si frumos...si imi pare rau ca n-ai dat de ei sau ai uitat ca i-ai intalnit. Mai uite-te in jurul tau! Este imposibil sa nu gasesti macar o persoana.
Apropo, esti dezamagita si de tine? daca tot sustii ca nu mai exista deloc oameni de treaba.

| EnterSandman a răspuns:

Nu sunt cinstit nu sunt corect nu sunt sincer...probabil ca sunt si eu un monstru pervers.tu ce parere ai despre mine?

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Eu unul nu sunt de acord cu tine happy Sunt rari...dar totusi exista!