| anonim_4396 a întrebat:

Joc Sims 2 si vreau sa stiu daca pot sa mut doar anumiti membrii ai unei familii in alta casa. Daca da, cum? Sa zicem ca am o familie cu 3 membrii si vreau sa mut doar 2 in alta casa.Pls dau fundita:*.

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Din cate imi amintesc...
Dimineata, stii ca soseste baiatul cu livratul ziarelor... iar ulterior poti interactiona cu obiectul (ziarul) prin optiunea 'Find Own Place'. O sa te intrebe pe urma, cu cine vrei sa te muti? Tu singura sau cu inca cineva?
Si inca o idee importanta... selecteaza persoana pe care NU vrei sa ramana in locuinta ta atunci cand dai comanda pe ziar!