| Pufosenie1428 a întrebat:

Buna la toata lumea! Iata intrebarea zilei:Care este actorul vostru preferat? si de ce? Craciun fericit tuturor! big grin

Răspuns Câştigător
| YoungHomie a răspuns:

Am mai multi actori preferati..in mare sunt astia mai cunoscuti will smith, Chris Tuckerbig grin negroteii au o tonalitate faina si vocile alea care dau amuzamentbig grin

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu obișnuiesc să mă uit la filme.
Dar, am văzut acum câteva zile "Dr. House", ce să zic, m-am îndrăgostit repede de acest serial.
Actorul meu preferat, este cu siguranţă Hugh Laurie.
Este un actor bun şi comic. Arată bine, şi se comportă ca atare. Într-un cuvânt: e genial.
Sărbători fericite!

| M25M a răspuns:

Robert de Niro pentru ca joaca extraordinar de bine in aproape orice gen de film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam Sandler.

| cristiiiiiii a răspuns:

Actorul meu preferat este Jason Stathan. imi place foarte mult stilul sau happy

| Inemes a răspuns:

Eu, ma ador.

| HDSeer a răspuns:

Jason Statham.Imi place cum joaca rolurile sale le joaca bine e profesional.