| Leonardo1999 a întrebat:

Intrebarea mea este, care este actorul vostru preferat? Argumentati

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Michael Malarkey deoarece are carismă și e un actor foarte bun. Pe mine m-a impreisonat prestația lui din The Vampire Diares.

| Leonardo1999 explică (pentru OnuOnulică):

Apreciez opinia, dar consider ca Michael nu are o vasta experienta in lumea filmului..., dar in fine sunt subiectiv

| OnuOnulică a răspuns (pentru Leonardo1999):

Evident că nu are. Însă, are timp. E un actor tânăr cu potențial.

| Leonardo1999 explică (pentru OnuOnulică):

Asa este

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bryan Cranston.

Rolul din Malcom in The Middle si apoi transformarea din Breaking Bad.

| Daniellllll1 a răspuns:

Morgan Freeman, nu are rost sa argumentez, numele spune totul big grin

| Leonardo1999 explică (pentru Daniellllll1):

Adevarat,unul din preferatii mei de asemenea happy