| marmaraqwer1997 a întrebat:

Buna lume, sunt noua pe aici.

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Și ce?

| J0B0MAT a răspuns:

Bună, bună! Bine ai venit pe aici.

| Darkmagic a răspuns:

Buna, sunt...opt, si am sa fiu ghidul tau pe acest minunat site. big grin

La "Dragoste & sex", intrebi dupa un neprotejat daca ai ramas gravida, cine stie, poate un user norocos a fost martor.
La "Conversatii" poti sa ne intrebi fara jena "Cat e ceasul?" iar la "Religie", ai voie sa-i injuri pe credinciosi.

Cam acestea sunt categoriile care conteaza, because, cei de la "Adolescenti" stau cu totii gramada la "Dragoste & sex", unde unii incearca sa faca... celelalte, sa nu ramana.
E o minunatie de site...o sa-ti placa. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt veche, buhuu sad

| immaBeast a răspuns:

Bine ai venit, rau ai nimerit. laughing