| CrisyMiny a întrebat:

Ma numesc Ivanov Andreea Cristiana! Dar imi puteti spune Andreea! Imi puteti spune cum se joaca Wonderland online?
Va rog! FUNDA! Pupici!;-)

Răspuns Câştigător
| HalloweenPumpkin a răspuns:

Wonderland trebuie downloadat dar din cateam vazut eu din img poti juca wizard 101 esti o vrajitoare si am jucat si eu dar mie imi plac mai mult jourile gen pandanda club penguin ceva mai pentru copii dar mai bine ai juca jocuri online ca poate acest joc are virusi daca as stii jocul cum se joaca si chestii te-as ajuta sorry si bafta in continuare