| CrisyMiny a întrebat:

Ma numesc Ivanov Andreea Cristiana! Imi puteti spune Andreea! Cine poate sa-mi spuna ce trebuie sa fac cadou mamei mele de ziua ei ( pe 1 august )! Va dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| xoxo_9371 a răspuns:

Ultima data i-am luat mamei mele un lantisor de argint. Ceva micut dar finut. De fiecare daca cand are ocazia il poarta. Ii place foarte mult. Cred ca ar fi un cadou bun si pentru mama ta kiss

2 răspunsuri:
| EpicWIN a răspuns:

Ceva care sa-i aduca aminte de tine. nu cred ca lucrurile materiale mai conteaza dupa o anumita varsta happy

| Michell_7762 a răspuns:

Daca mama este o persoana modernasi,eleganta,potrivit ar fi o bijuterie (dupa bugetul tau) de argint (bratata,lantisor,cercei), un parfum, ceva machiaj sau ceva facut de tine asta are mai mult efect."La multi ani!"