| Rexiethecat a întrebat:

Bună, mi-a scris cineva pe Facebook sgpl, ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
| blairelovesmusic a răspuns:

Inseamna soogi poola.

| anonim_4396 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

rolling on the floor

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AlupiguS, de la dreapta la stanga.
App., stiu ca esti troll.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca eu nu te-am injurat sau jignit doar ti-am raspuns la intrebare, doi la mana esti doar un rahat facut pentru banii de alocatie, dupa ce nu mai vei avea acest beneficiu (alocatie) vei fi gonit de acasa pentru ca o sa fi inutil.

| Rexiethecat explică (pentru anonim_4396):

Tu ai început primul fmm m-ai făcut trol. Ce nu-ți convine când guști din propriul medicament? Rahat esti tu. Un inutil care respiri și faci umbra pământului degeaba. Marș in india la tine acasă baga mi as pla in rasa ta tzigan

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rexiethecat):

Sunt mai roman de cat tot neamul tau, tu stii ce este ala troll?
Tu ce crezi ca ar insemna "sgpl" in Romania, in romana?
Si daca spun eu ca cineva este un troll nu inseamna ca este un adevar absolut.
Eu doar am spus ca esti troll si tu mi-ai raspuns cu : "Marș fmm ca nu a vb nimeni cu tine", deci dupa cum vezi este o diferenta enorma.

Ma fac ca nu am vazut ultima parte de la commentul de mai sus pentru ca nu sunt ce crezi tu, sunt roman.

| Rexiethecat explică (pentru anonim_4396):

Eu cred ca tot sgpl matale cu tot neamul tău. Nu mai comenta la postarea mea că-mi bag pl in fam matale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sgpl=alupiguS la asta m-am referit, nu te-am injurat.

Nu cred ca cel care a scris "sgpl" s-a referit la "Spruce Grove Public Library", sau la "Sugar Grove Public Library".