| Gabytsha a întrebat:

mi-am instalat metin2 earth acum un an si ceva si a mers foarte bine. acum cateva zile cand am vrut sa intru pe el nu imi mergea si imi aparea asa :programul nu a putut fi executat corect. code=2 msg= The system cannot find the file specified. Ce trebuie sa fac?straight face

Răspuns Câştigător
| ItsMyTime a răspuns:

Salut poate din greseala ai sters un fisier din folder, incearca sa il stergi si reinstalezi, sigur o sa meaga atunci, sau daca ai vreun hack si te-a prins hs, daca are asa ceva nu til deschide, dezinstaleaza hackul si incearca atunci, ok happy sper ca te-am ajutat bafta pa

| Gabytsha explică (pentru ItsMyTime):

L-am dezinstalat si l-am instalat din nou si degeaba si nu am nici hack

1 răspuns: