| Spike189 a întrebat:

Buna seara, am si eu o nelamurire. Joi am examenul practic (traseul) pentru carnetul auto...am platit toate taxele, in schimb instructorul a zis sa iau la mine 100 de lei, si eram curioasa pentru ce. A mai dat careva traseul recent? [Bucuresti - IOR]

3 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Mita e mama reusitei in Romania dar daca o sa dai mita politistului iti recomand ca 50 ani sa nu conduci ca poate ne intalnim in trafic si ma accidentezi tongue wish you "multe succesuri"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are omul nevoie de bani sau poate vrea sa mituiasca polotistul.Ia bani la tine, dar vezi pentru ce ii cere.Mult succes.

| Sharkinson a răspuns:

O cafea, un croisant, balonase, etc...