| raMLesS a întrebat:

Bună seara, băieţi aţi avut unele momente în care aţi vrut să fi fost fată? - Argument
Fetelor. au fost momente în care v-aţi dorit să fi fost băiat? - Argument.

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Da,pentru ca daca eram baiat nu mi se mai reprosa: ''Esti fata, nu face chestii de astea''
Daca as fi fost baiat as fi putut :
-sa ma prostesc la scoala rau
-sa ma prostesc in alte parti
-sa nu fac curat/mancare
-sa nu ma epilez absolut tot timpul
-nu as avea menstruatie

| anonim_4396 a răspuns (pentru 愛日本):

"-sa ma prostesc la scoala rau
-sa ma prostesc in alte parti
-sa nu fac curat/mancare" daca tu esti o fricoasa asata nu inseamna ca " ca fata nu te poti prostii. diferenta e ca pe baieti nu ii doare cand fac ce fac. cat despre curat/mancare, asta sunt prostii bagate pe gat, stiu o gramada de baieti care locuiesc singuri si isi gatesc pe cand o gramada de fete stau inca la parinti si habar nu au sa faca 2 oua ochiuri. sunt chestii preconcepute ce ai zis tu, parerea mea

32 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

E naspa sa fii fata, crede-ma.

Imi imaginez ca e super tare sa fii baiat, mai ales ca poti face pipi din picioare.

| raMLesS explică (pentru madyddd):

Faza cu pipi, e tare rău rolling on the floor)).

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru madyddd):

Poti sa faci si tu asta! http://go-girl.com/ uite, un vis indeplinit :)))

| madyddd a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Da,stiam de chestia aia. Adevaru' e ca, chiar pare un vis indeplinit...pe bune ca imi doream asa cevaaa rolling on the floor)))

| T0T a răspuns:

Sincer mi-aș fi dorit ca să văd cum este.

| KamaSutra a răspuns:

Da,chiar mi-as fi dorit
Argument? din curiozitate

| SergiuBoss11 a răspuns:

M-am gandit cum ar fi, dar de dorit nu pentru ca imi plac femeile si daca as fi fost fomeile as fi fost lesbythinking si nu e bine.

| Mayar a răspuns:

Noh, cum sa nu?!
Fetele cand merg, misca din solduri, pe cand baietii din bust. M-am saturat si ar fi misto sa vad cum ar fi sa imi misc doar umerii si ceva din bust big grin

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Tu alegi cum mergi.

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

Aleg pe sokrata. Cum sa merg ca un baiat daca sunt fata, sau un baiat sa mearga ca o fata!?
Asta nu se alege

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Ba se alege. Eu am văzut fete mai băiețoase care merg ca un băiat sau gay care dau din fund. Asta îți pui tu în subconștient că ești fată și că trebuie să dai din fund și să porți tocuri dar de fapt e o alegere chiar dacă la unii e involuntară.

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

Daca unii sunt retardati si habar nu au ce sunt, problema lor

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Vezi? Îți pui în subconștient că tu ești fată deci trebuie să mergi într-un fel. Și asta nu înseamnă a fi retardat, ci a fi nonconformist, ceea ce eu apreciez.

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

Omul traieste in societate, nu in jungla, are creier, nu un mare gol.

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Are creier și își ia propriile decizii cu el. Societatea e ceva vast.

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

La logica ta, atunci ar fi puer ok ca un om sa se comporte si ca o planta sau cu un caine, capra, etc. Deci e aiurea raised eyebrows

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

La logica mea omul este liber să facă ce vrea.

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

Una e sa fi liber, si alta e sa te comporti ca un nebun

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Deja deviezi cam mult de la subiect. Și oricum și nebunii sunt apreciați, unii. Fiecare face ce vrea și își asumă. De aceea suntem liberi, dar nu toți. Eu pe tine nu te pot considera deloc liberă. Ai idei fixe.

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

Daca a nu umbla ca o maimuta sau ca o planta se numeste idee fixa,,,,,, e problema ta.
Nu te comporta ca un copil mic si atotstiutor. Te porti de parca esti un prunc adolescent...

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Tu te porți parcă ești o îndoctrinată. Asta e mentalitate, ce am eu, dar dacă tu asta crezi înseamnă că nu ești capabilă să gândești. Asta e.

| raMLesS explică (pentru T0T):

O vă mulţumesc fain pentru comentarii, în 2016 credcă am peste 1000, sunteţi nişte gentlemani mersi laughing.

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Fiecare e liber să se exprime. Tu avansezi cu o idee și o pui în toate părțile. Cum să gândești că trebuie să mergi într-un anumit fel că ești fată? Fiecare poate să meargă cum vrea, de la ideea asta am pornit. Tu, într-un mod ilogic, ai contrazis-o și după ai deviat. Logică de baltă.

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

Vad ca te-ai incurcat in propria logica...
Dumnezeu sa te ierte! big grin

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Nu m-am încurcat, dar e cum i-ai explica unui debil termodinamica, și normal că ăla crede că cel care explică nu știe ce zice.

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

Dacă nu poţi explica ceva unui copil de şase ani, atunci nici tu nu ai înţeles. - Einstein

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Un copil de 6 ani are mintea liberă nu are încă întipărite idei.

| SabinaQueen a răspuns:

Sincer nu si nu cred ca o sa am momente de genul asta

| vaporwave a răspuns:

Nu

| BadAngel3 a răspuns:

M-am gandit sa fiu baiat odata in viata mea, cand eram mai mica, deoarece aveam impresia ca baietilor le este mai usor la tot. La cum sa se imbrace (nu mai trebuie sa stea ca noi fetele sa alegem o ora intreaga niste haine), nu mai am alt motiv, dar eu ma gandeam ca baietii duc o viata mult mai usoara.

| AnastasiaMariaAnastasia a răspuns:

Da,pentru ca nu aș avea menstruatie, nu ar trebui sa ma epilez tot timpul.