| raMLesS a întrebat:

Bună seara, băieţi aţi avut unele momente în care aţi vrut să fi fost fată? - Argument
Fetelor. au fost momente în care v-aţi dorit să fi fost băiat? - Argument.

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Da,pentru ca daca eram baiat nu mi se mai reprosa: ''Esti fata, nu face chestii de astea''
Daca as fi fost baiat as fi putut :
-sa ma prostesc la scoala rau
-sa ma prostesc in alte parti
-sa nu fac curat/mancare
-sa nu ma epilez absolut tot timpul
-nu as avea menstruatie

32 răspunsuri:
| Mayar a răspuns (pentru T0T):

Dacă nu poţi explica ceva unui copil de şase ani, atunci nici tu nu ai înţeles. - Einstein

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Un copil de 6 ani are mintea liberă nu are încă întipărite idei.