| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

De o saptamana eu sunt banat pe omegle, dar ei imi spun ca pot intra la "unmonitorized" section cu conditia sa am peste 18 ani. Eu indeplinesc aceasta conditie, insa doresc sa stiu daca cineva a accesat vreodata aceasta sectiune a omegle-ului. Pornografii am vazut si pe sectiunea monitorizata, insa intrebarea mea este, exista riscul de a ma alege cu vreun virus? Sau nu este nici o diferenta intre cele doua sectiuni? Imi cer scuze daca am pus intrebarea la o categorie nepotrivita!

Răspuns Câştigător
| alexandru11111 a răspuns:

Nu cred ca poti sa iei virusi de pe cealalta sectiune si eu luasem ban mai de mult... eu te sfatuiesc sa nu intri acolo pentru ca e plin de labagii si nici o fatawinking

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru alexandru11111):

Multumesc de informatie! Si cat te tine banul?

| alexandru11111 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

La mine a tinut 2 sapt parca

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru alexandru11111):

Multumesc mult.