| laurici_3736 a întrebat:

Buna seara natiune, nu stiu voi ce parere aveti despre toata tevatura asta politica si economica din ultima vreme dar eu personal am un presentiment foarte sumbru pentru ce se va intimpla de acum inainte. Voi ce credei ca sa va intimpla cu Romania noastra draga si cu noi cei ce locuim in ea de acum in colo

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ma loveste si pe mine cite un sentiment patriotic citeodata de inghet nu altceva. Ce sa se intimple cu ea? Guvernul nu mai are de unde sa dea iar lumea nu intelege.In mod normal fiecare isi taie cheltuielile in casa cind sint prea multe.De ce sa n-o faca si guvernul?