| claudiuxs a întrebat:

Ce parere aveti despre diversa incultura prezenta in Romania, sa nu mai vorbim de situatia politica, economica etc?

Răspuns Câştigător
| Dmonik a răspuns:

Cred ca trebuia sa o iei pe rand, pentru ca, pentru a ne expune parerea, fie trebuie sa umplem pagini...fie punem emoticonul acela care-si pune mana-n cap! Adica e... fara cuvinte!

3 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

de ce n spui lucrurilor pe fata,de la incultura suntem unde suntem,ma refer la situatia socialo-politic-economica, am dreptate, aaaaaa pardon laughing avem dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatul de a scoate studii inalte la norma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai am nici o parere! Am obosit... Si mi-e sila...