| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ciza economica in Romania?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

E justificata si, daca nu se iau masuri in continuare de taierea cheltuielilor de la buget, sa vezi criza atunci.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Criza e pentru acei ce cred ca o duc rau, daca devin optimisti si lasa supararea la o parte totul ar fi mai bine pentru fiecare, nici eu nu ma plang ca o voi duce rau in Romania pentru ca am totul asigurat ca sa duc o viata buna in tara mea.

| IMC90 a răspuns:

Tu chiar te astepti si la pareri pozitive despre criza? Nu de alta, dar altfel intrebarea nu ar mai fi avut rost...
Citat din Tiriac : ''Criza ii imbogateste mai mult pe cei bogati si ii saraceste mai mult pe cei saraci''

| Alinush6 a răspuns (pentru IMC90):

Nu, am de facut ceva la scoala despre CRIZĂ si vreau si alte pareri
nu cred ca CRIZA e buna sau are parti pozitive, dimpotriva.

| DraGfirE a răspuns:

Asta e criza? Asta nu e nimic stai sa vezi ce urmeaza daca nu se calmeaza lucrurile.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Despre "ciza" nu stiu ce sa zic, n-am auzit...
Cat despre criza, e nasol rau de tot, ne ducem drecu sub guvernarea asta, si nici daca vine USL la putere, multe n-au sa se schimbe.

| ExpertoTpu a răspuns:

Totusi,sa fim optimisti,totul trece, Romania este un fel de armata pentru majoritatea, sper ca ai inteles ideeahee hee

Succes!

| Alinush6 a răspuns:

Vroiam sa zic CRIZĂ, scuzati-ma

| SiLvEr1337 a răspuns:

Avem o parere foarte proasta despre "ciza" din Romania si speram sa, scapam de ea.