| gabriielaaa a întrebat:

Buna seara tuturor.
Cum pot schimba starea de spirit is mereu supărată, trista si fara chef de nimic nici sa ies sau sa fac ceva. Îmi vine sa ma ascund udeva si sa nu vad sau sa aud nimic. Nu stiu cum sa ma pun pe picioare din nou ma scol cu înțepături de inimă si dureri în piept. Cum pot uita de supărare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucă-te de un sport( Incearca Zumba, Yoga(pentru a medita mai tare) si relaxare, sau ceva ce iti place, sau in caz ca esti eleva sau studenta gaseste-ti un loc de munca 4-6 ore (castigi si bani si mai iti iei gandul de la z
Suparari, sau gaseste un hobby. poate fotografiatulwinking

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

I-ati pe cineva.
Intotdeauna iubirea te va face mai fericita si vei trece mai usor peste greutati.

| Emma30555 a răspuns:

Dar tu ce ți ai dori sa faci sau sa se întâmple? Ce te ar bine dispune? După ce îți răspunzi la asta încearcă sa pui în aplicare.

| gabriielaaa explică (pentru Emma30555):

Idei a e ca nu pot face ce îmi doresc si sunt prinsă ca în capcană.

| Emma30555 a răspuns (pentru gabriielaaa):

De multe ori capcanele sunt în mintea noastră. Încearcă câte puțin sa faci ceva sa te simți bine, libera. Viata nu e asa complicata și orice are rezolvare și sunt soluții mereu. Trebuie sa ai încredere în tine. De ce te simți ca într o capcana?

| PumpkinDoll a răspuns:

Du-te la psiholog.

| Jannah a răspuns:

Ma bate the wind in fata I don't have any chef de viata