| deia_9483 a întrebat:

Buna seara, voi renova apartamentul si as vrea sa imi dati cateva idei. holul il am cu gresie portocalie si e foarte mare. ce culori merg? as vrea cel putin 2 si niste modele abstracte ce pot fi pictate.

3 răspunsuri:
| kitty4you a răspuns:

Crem sau negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... exista o gama diversificata de culori pe care le poti folosi si asta depinde intr-o masusura semnificativa de cat de spatios este holul pe care vrei sa-l amenajezi, sau daca se doreste crearea iluziei de spatiu, cat de luminat este, de preferintele pe care le ai. Daca iti place diversitatea poti alege clori care sa intre in contrast una cu alta sau cu gresia pe care o ai. Se pot improviza si niste zugraveli mai speciale, cu imaginatie, o zugraveala artistica sau abstracta, o imitatie de stuco; si asta se poate face chiar cu materiale traditionale si cu aportul de imaginatie al mesterului. as putea continua mult cu detalii dar poti sa pui pe mail dragomir_iulian2000@yahoo.com ceea ce vrei de fapt si daca ti face placere it ofer ajutorul in amenajarea apartamentului.

| Antonyy a răspuns:

Echipa de constructorii renevom apartamente de la a la z, zugraveli gresi, faianta, parchet, rigips, instalatii electrice, instalatii sanitare,,, etc pentru detalii 0735109632 Petrisor. sau pentru deviz eurozam2000@yahoo.com