| anonim_4396 a întrebat:

Bună.sper că nu deranjez cu întrebarea..eu sunt o fire mai timidă, nu prea ies în evidență și nu-mi place să fiu în centrul atenției. întrebarea e, cum să-mi fac o programare la cosmetică?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suni, intrebi daca e libera la ora x daca nu e iti zice ce ore are libere si aia e.

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Mergi direct la cosmeticiana, ori suni la nr de tel a salonului la care vrei sa mergi

| GreenVoid a răspuns:

De ce te mai duci la cosmetica daca nu ti place sa iesi in evidenta? Si sigur n o sa se holbeze tot salonu la tine cand te duci sa ti faci o amarata de programarelaughing

| Divy a răspuns (pentru GreenVoid):

Sigur nu s-ar holba și pe stradă, hai nu mai exagera că e normal mu prea are cine să se holbeze nimeni la cosmetică că în general sunt toate femei.

| GreenVoid a răspuns (pentru Divy):

Femeile mai rau se holbeaza de a dracu ce suntlaughingOricum ideea era ca nu poate sa stea sa se gandeasca mereu ca se holbeaza lumea la ea, vazand ca deja devine o problema care o impiedica sa faca anumite treburi banale fara sa se simta stanjenita in vreun fel.