| butterfly0165 a întrebat:

Stiti site-ul Lockerz.com? Imi puteti spune daca trebuie sa platesc vreo taxa la livrare? Imi aduce pachetul acasa? Va rog sa imi spuneti URGENT. Va implor! MUltumesc! {FUNDA}

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

In Romania nu se mai livreaza nici un produs de pe shop-ul Lockerz.Intr-o vreme livra, dar romanii erau obligati sa plateasca o taxa mare la vama, multi nu o plateau si pachetul se trimitea inapoi.Din cauza asta nu mai trimit nimic in Romania.
Daca castigi la o licitatie(bid) sau la un reedem iti dau pe PayPal valoarea produsului castigat, dar nu trimit produsul.
Daca ai o ruda in alta tara unde se trimite poti baga adresa ei si ii trimit ei, ea iti trimite apoi tie sau ti-l aduce cand vine in tara.
Ca sa vezi in ce tari trimite intra aici https://shop.lockerz.com/checkout/cart/ si vezi lista de la COUNTRY.

1 răspuns:
| butterfly0165 explică:

Andrusca chiar am o ruda in Spania si acolo se livreaza big grin Multumesc
!