| ladyL a întrebat:

Stiu ca pe toate siteuri-le se vorbeste despre diete si slabit.dar in cat timp as putea slabi 8 Kg renuntand la paine, sucuri si dulciuri fara a face sport?

2 răspunsuri:
| Adriankuala a răspuns:

Nu o sa slabesti niciodata pentru ca procesul ar fi cam lung depinde mult de tine cred ca vreo 5 luni asta numai daca te ti si rezisti pentru ca foamea devine din ce in ce mai grea asa ca mai bine faci regim si o plimbare de 3 km pe zi sau mai putin dupa fiecare masa evita sa mananci seara prea mult

| ladyL explică:

Ma scuzati, site-urile*