| Anamaria2862 a întrebat:

Sunt clasa a 10 a la un profil de mate-info intensiv info si m-am hotarat sa dau la facultatea de medicina.As putea sa ma transfer la un profil de bio-chimie din semestrul 2, dar din clasa a 11 a?

Răspuns Câştigător
| Downfall a răspuns:

Da, dar poti sa mergi la medicina si daca termini mate-info
Si eu sunt la mate-info si am de gand sa ma duc tot pe o ramura care are legatura cu chimia si biologia
Succes! happy

| Anamaria2862 explică (pentru Downfall):

Stiu ca se poate si de la acest profil.dar voiam sa-mi usurez munca,adica sa nu mai fac atat de multa informatica si matematica, si oarecum sa invat biologie si chimie mai multa pentru examenul de admitere, stiind ca se fac mai multe ore.Succes si tie! happy

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Merge