| 9dianaa a întrebat:

Acum cateva lui mi-am activat de la Orange serviciul cu horoscop, alegand anumite zodii si de atunci imi tot trimit cei de la 311 mesaje cu " Eveniment horoscop: Balanta" si asa cu toate celelalte zodii, cu fiecare cate un mesaj...(7 mesaje in fiecare dimineata...) Intrebarea mea este cum scap de aceste mesaje? Multumesc. Funda pentru cel mai bun raspuns! :*

1 răspuns:
| lamatefcsb a răspuns:

Suni la serviciul clientii pentru anulare...ori le stergi.altceva nu cred ca se mai poate face.