| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani.Ma simt atât de singura,vreau si eu sa am un iubit care sa ma iubeasca. Poate problema e ca sunt timida,insa nu vreau sa ma laud,dar sunt destul de frumoasa:sunt blonda,inalta, slaba, am sânii frumoși. vreau si eu sa iubesc un baiat. Va rog ajutati-ma dati-mi idei sau sfaturi.

Răspuns Câştigător
| TimoTimo a răspuns:

Dupa parerea mea, 15 ani e o varsta la care nu se merita sa ai un iubit deoarece nu o sa poti sa-l tii langa tine pentru totdeauna, mai ales de la varsta de 15 ani. Eu de la 14 ani n-am mai avut nici o iubita (am 17 acum) deoarece m-am certat cu fosta pe care o iubeam foarte mult iar acum am zis ca o sa-mi caut o iubita la momentul potrivit.

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mai ai timp...Ar trebui sa ai si alte preocupari la varsta asta happy

| LoveSleep a răspuns:

Păcat că băieții preferă fetele scunde cu fund mare. sad

| Doub a răspuns:

La 15 ani vrei iubit si ne spui ca ai sani frumosi? Ce trist.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca exista vreun Dumnezeu si citeste întrebarea ta sper sa aiba mila fiindca eu nu pot avea.

| RedDeath a răspuns:

Esti prea superficiala, prapadita si cu contientizezi cine esti cu adevarat si ce vrei de fapt de la viata...

Daca esti asa cum spui, ar trebui sa sara baietii pe tine, deci undeva ai cam umflat adevarul. Sau poate ca baietii din jurul tau sunt prea cruduti pentru nevoile tale

| anonim_4396 explică (pentru RedDeath):

Daca eu vreau o relatie asta nu inseamna ca n-am mai avut relații in trecut.doar ca acum is singura