| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Ce s-a intamplat pe 11.11.2011 la ora 11:11:11? Se zvonea ca e sfarsitul lumii, dar eu dormeam. Am pierdut ceva?

Răspuns Câştigător
| ChuChu a răspuns:

La ora 11:11:11 profa s-a impiedicat si era gata sa cada in cap...din pacate nu a cazut :-

19 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Vezi ca poti sa te culci ca in afara de pranz si micul dejun n-ai pierdut nimic!winking

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ai pierdut totul!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai ai murit dar ai inviat la si 12.Cu alte cuvinte nu ai pierdut nimic din moartea ta.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Dea.' pe mine.şi şi'am zis să nu'mi dai drumu' acum Cauta'mă happy.

| ReallySomebody a răspuns:

Da, nimic!

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteWolf7 a răspuns:

Da, ai pierdut atatea...ai pierdut Tanar si Nelinistit care era in reluare de la 9 la 11 jumate dimineata.

| Cristianne a răspuns:

Da băi, o să îți petreci toată moartea în limburi, pentru că în rai și iad nu mai e loc.sad

| calutuuuu a răspuns:

A venit apocalipsa? Nu te panica... Vino in Romania! Suntem cu 50 de ani in urma!winking

P.S:LOLlaughingrolling on the floor

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Stai linistit ca nu ai pierdut nimiclaughing sfarsitul lumii nu exista laughing

| Adda24 a răspuns:

Da ne-am mutat pe alta planeta cu tot cu case pe Jupiter

| iulicika1414 a răspuns:

Pe 11.11. 2011 la ora 11:11:11 sau intimplat o multime de lucruri desigur,dar obisnuite,si toti le faceam in mod diferit la fel ca celelalte zile.Da se zvonea,insa nu toti cred in superstitii,stai linistit nu ai pierdut nimic, ba din contra ai cistigat, dormind tiai idihnit mintea si corpul.
Treaba cu sfirsitul lumii nu cred sa o fi crezut nici tu! asa ca bafta in continuare!

| AnonimulxD112 a răspuns:

N`ai pierdut nimiclaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ai pierdut...noţiunea timpuluihee hee.

Nu s-a întâmplat nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi pasa. Trebuie sa imi beau sucul. *ii cade o bucata de asteroid in suc*.
Uuu, e si cu garnitura!

| Nutemaiholba a răspuns:

Nu n-ai pierdut nimic adica rate era prietena mea la mine ca ma lua s amergem la scoala si face :"a uau e 11 si 1 nu sunte moarelaughing"adica sunt niste superstitii asa au zis in fiecare a n ce in 13. 132013 nici nu exist ptk nu sunt 13 luni pe an

| Flo_7862 a răspuns:

Pe 11.11. 2011 s-a intamplat ceea ce nu ati vrut sa se intample niciodata. La ora 11.11 s-a deschis poarta care aduce raul pe pamant pe cei de la "mijloc" Ei vor distruge lumea pana in 21 decembrie 2012! NU CREDETI NIMIC DIN CE SPUN ASA E? e firesc nimeni nu crede! Nici nu veti crede pana ve-ti vedea. Oamenii nu cred in ce le e frica si nu e frica pe care o cunoasteti voi e o frica interioara pe care nu ai simtit-o niciodata si nici nu o sa o simtiti pana cand o sa vina sfarsitul! Demomnii deja incearca sa cucereasca Vaticanul! Totul e facut de mana Illuminatilor care i`au invocat prin ritualuri oculte. Stiu ca nu ma credeti dar v-am dat un semn ca sa stiti ce se v-a intampla si la momentul acela o sa imi dati mare dreptate!