| ImNotPerfect a întrebat:

Am de facut un proiect la engleza care are in vedere Craciunul. Nu vreau sa fie ceva tipic unui proiesct (adica referat si desen si atat) vreau ceva mai altfel. M-am gandit sa cumpar hartie cartonata, iar pe ea sa atasez stickere cu Mos Craciun, cu brazi, sa pun doua desene de Craciun, dar imi mai trebuie ceva, ceva de citit. Aici chiar m-am blocat. Fiti siguri ca hartia cartonata va fi mai lunga si nu stiu ce sa scriu pe ea infara de Merry Christmas. Imi dati niste idei? Va rog foarte mult.

1 răspuns:
| Paty17 a răspuns:

Human Happiness is the Spirit of Christmas. So Enjoy with Us!
Gândește-te la ceva ce vrei să transmiți oamenilor și apoi tradu în engleză. Nu știu dacă-ți place ce am scris, dar e o idee happy