| Ðεdεε a întrebat:

Bună TPUwinking Am nevoie de cateva idei pentru a mă semna pe pagina mea de facebook. Vreau ceva mai original si mai dragut ( scris intr-un fel mai ciudat, gen : -Þ☻t¡¡k. Dau fundăă :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti cam piţi, domnişoarăhee hee.

| Ðεdεε explică (pentru anonim_4396):

Domnisoara smug Mersi de raspunswinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ðεdεε):

Scuze, dacă mi-am făcut o părere greşită despre tine, dacă tu de fapt eşti altfel.
Dar... De ce ai vrea să te semnezi cum se (,) semnează toate piţipoancele? happy
Nu înţeleg de ce să nu îţi foloseşti numele sau un pseudonim?
Prin pseudonim nu mă refer la "P@phu$hh@", "Doolk! ca", etc. -.- laughing
Ci un pseudonim decent, venit de la numele tău sau dacă nu vrei să-ţi ştie lumea numele, încearcă ceva mai misterios (Nobody, NoName, Agirl).

Botik? Serios? Botik?!

Dar ce, eşti câine?! laughing

Dacă nu vrei să faci o impresie greşită pe viitor alege-ţi numele mai cu grijă. Pentru că pe mine (şi sunt sigură că nu doar pe mine) mă enervează distrusele care se (,) semnează pe Facebook cu nume gen "Froomoo$ika", "P@poo$ikaTha" etc. -.- Sunt chiar patetice.

O zi bună!

| Panda13 a răspuns:

Pai numele tau scris cu niste caractere mai ciudate sau cum vrei tu happy