| Biaaancaaaaaa a întrebat:

TPU! Am nevoie de niste "idei de toamna", daca se poate. Vineri facem un fel de recolta la scoala si trebuie' sa realizam ceva din fructe si legume(nu stiu-animale, oameni etc.)! Eu m-am gandit la un "felinar dovleac". Ma puteti ajuta cu mai multe idei, va rog? Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| ThGHosT a răspuns:

Felinarul e inteligent...mai poti face bijuterii din struguri, folosesti niste scobitori si cu cateva fructe faci o papusa om... funda?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Margele si bratari din prune,o palarie din ceea ce acopera stiuletele de porumb,plus felinarul, ah, vei primi felicitari!
Succes!

| Biaaancaaaaaa explică (pentru greece12):

Multumesc mult! Sunt niste idei bune!

| Biaaancaaaaaa explică:

Multumesc pentru ajutor! Aveti imaginatie si asta-mi place! Va multumesc mult!

| Biaaancaaaaaa explică:

O sa incerc sa fac margelele din struguri si prune. Si am vazut niste lamai cu ochisori si gura...mi s-au parut interesante si amuzante! O sa incerc si asta! plus dovleaculhappy