| madalinamady56 a întrebat:

am nevoie de un program un sa editez fotografiile de profil si de coperta ale paginii mele, de exemplu : sa scriu numele paginii, sa adaug anumite efecte, sa fac o coperta in genul : bine ati (re ) venit pe pagina noastra
admine :
si sa pun animeuri
Dau FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Eu editez pozele în Photoscape sau online, pe picmonkey.com.
Acolo ai toate efectele. Şi dacă vrei sigla facebook sau yahoo messenger să adaugi, scrii aşa pe google : sigle "... " şi ce cauţi.
Pentru imagini de pus peste sau anime-uri cum ai zis, intră pe weheartit.com şi scrie " draw ". Eu aşa fac şi aşa găsesc.
Baftă.

1 răspuns: