| DoubleSwag a întrebat:

Buna TpU.Am nevoie de un sfat. Povestea mea a inceput acum cateva saptamani am aflat ca cel mai bun prieten va fi exmatriculat.El a fost mereu langa mine, imi era ca un frate si m.am simtit ca va muri.Am plecat din clasa si m.am dus sa plang.A urmat ora de germana, nu eram singura care plangea.Dar si eu si el stiam ca nu toti sunt tristi cu adevarat.Ma rog l.am tinut in brate pentru ultima oara[mutandu.se nu o sa.l mai vad].Au trecut cateva zile tineam legatura din ce in ce mai putin cu el.Ramasesem doar cu o prietena buna.Dar cum cel mai bun prieten e mai bun decat o cea mai buna prietena m.am certat rau cu ea.De atunci ma simteam mereu singura, chiar daca mai aveam "prieteni" stiam ca nici unul nu ii va inlocui.Am incercat sa ma impac cu ea dar nimic.CU fratele nu ma inteleg, asa zisi prieteni parca numai ma cunosc.Acum parca nimeni nu.i poate inlocui pe cei doi.Parca nimeni nu am intelege.Acum am ramas doar eu si catelusul meu in casa.Numai am cu cine sa ies, sa vorbesc.Nu gasesc pe nimeni cu care sa ii inlocuiesc, nimeni nu ma intelege.Parintilor parca nu le pasa.Ei zic ca e mai bine asa ca poate imi iese si mie media 9.70.Ce trebuie sa fac? Cum ii pot inlocui?

2 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Cauta-ti noi prieteni... si poate vor fi ca ceilalti. poate te impaci cu prietena ta

| ツツツ a răspuns:

Nu poti sa iti inlocuiesti cei mai buni prieteni deoarece cu ei te intelegeai cel mai bine! happy
Poti doar sa mai iesi prin lume, sa -ti mai faci prieteni noi etc. sper ca te-am ajutat! :*