| Bya132 a întrebat:

Am o intrebare la voi.
>~Cum pot afla daca un baiat [cu care nu`s]ma place?

Funda pentru cel care are dreptatehappy!

3 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Daca e la ore, ceea ce sigur cred ca e, urmareste-l sau pune-ti o prietena sa vada daca se uita la tine.Sau intreaba-l asa ca un apropo cam ce parere are despre tine.

| GaBBiii a răspuns:

Vorbiti prin biletele si intreaba`l pe cine place.
Daca iti va spune ca nu`i place de nimeni sau ca e secret, intreaba`l imediat daca te place pe tine.
Daca va fi un da foarte bine...
Iar daca va fi un nu...incearca sa nu te mai gandesti la el.
Oricum ...Succes`! fundita?

| Bytzulica a răspuns:

Te duci frumos direct la el si deschizi o conversatie si daca te place o sa-ti dai seama imediat pentru ca va vrea sa mai vorbeasca cu tine