| calutuuuu a întrebat:

TPU!
Am o mica/mare problema/problemuta big grin. Cand intru pe youtube sau mai stiu eu... Creative monkeys, sau oricare alt site, cand vreau sa ma uit la un video se incarca foarte greu... Deci se aude perfect, dar video-ul merge si face pauze foarte dese si lungi. Cum as putea rezolva asta?
P. S: Credeti ca este din cauza calculatorului meu?
P.S.2: Oare este internetul de vina?
P.S.3:Acum o saptamana sau doua mergea perfect.
Pa-pa, TPU!

1 răspuns:
| Sabri23 a răspuns:

1. Poate fi calculatorul suprasolicitat sau plin de virusi.

2.Depinde ce browser ai (Mozilla e recomandat)

3.Depinde cat de bine securizata e reteauna ta de internet.

4. Poate nu ai destula memorie grafica.

P.S Recomand pentru mozilla ad-block plus e un plugin care blocheaza orice fel de reclame pe care il gasesti pe siteul official mozilla.