| Alexax3Alle a întrebat:

Am o "problemă" pe facebook. Mi-au apărut multe pagini la care am dat eu like, dar de fapt nu am dat straight face. Multe pagini străine. De ce oare? straight face

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

N-a intrat nimeni pe fb-ul tău.
Ai dat click pe tot felul de prostii care probabil "și-au dat like singure"(fără ca tu să știi) dacă înțelegi.
Mi se mai întâmplă și mie uneori.
Multă baftă!

5 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Si la mine aparea tot la fel. Ori sunt niste sugestii, ori cineva ti-a intrat pe contul de facebook.

| ellaells a răspuns:

Si mie mi se intampla dar le dau unlike.

| Ralukka a răspuns:

Poate ti-a intrat cineva pe facebook.

| Esmyro a răspuns:

Posibil ca cineva sa iti fi intrat pe cont si sa fi dat like asigurate ca doar tu stii parola si id de la faceebock tau.

| Alexax3Alle explică (pentru Esmyro):

Nu prea e posibil să fi intrat cineva, doar like-urile ălea erau la pagini străine, aiurea o.O...