| RobertRoby1 a întrebat:

Am si eu o intrebare cu o fata. eu o plec si o respect, ma joc cu ea, o ascult mereu, stau pe langa ea dar ea cand ma vede unerio zambeste la mine. Ce credeti ma place?
Si ce as putea sa fac sa fiu impreuna cu ea
Va rog mult puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca santeti cam micuti, daca te,, joci,, cu ea Poate ca zambeste cand faci pe maimutica.Continua asa, dar mai ofera-i cate o floare din cand in cand.

| LolaLollita a răspuns:

Sa tii cont si de faptul ca fetele au nevoie de prieteni buni si apropiati, care sa fie baieti. Nu inseamna neaparat ca te place. Esti in "friendzone" momentan.

| Patrick0Star a răspuns:

Probabil te simpatizeaza. Important e sa nu fi chiar atat de timid, pentru ca s-ar putea sa o cam enerveza asta. Poti sa rogi un prieten s-o intrebe de cine ii place, sau daca ii place de tine si apoi afli si va fi usorwinking