| damini a întrebat:

Buna am o intrebare si vreau un raspuns
baiatul care imi place are o iubita dar la scoala cand ma vede vine si sta cu mine mereu uneori ma mai si imbratiseaza.si acum cateva zile am drecut pe langa el si el m-a prins de mana si mi-a zis sa stau cu el voi ce credeti si lui ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Let me guess: nu aveti mai mult de 14 ani, nu?
uite... unii baieti chiar isi iubesc iubitele si nu le inseala, asa cum nu cauta alta fata pe la spatele lor. unii baieti incearca pur si simplu sa se impreteneasca cu alte fete. daca un baiat este impreuna cu tine nu inseamna ca nu are voie sa aiba alte amice.sau da?
unii chiar sunt nesimiti si cauta amante, dar nu cred ca e si cazul tau.eu cred ca acel tip vrea numai sa se impreteneasca cu tine.

12 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Imi place de Katastrohpe. te invata cumsa fi o femeie cu moravuri usoare si sa spargi relatii. ce dragut.
ah.scuze expresia, dar asa se numesc fetele care se baga in relatiile altora, nu e asa?

| Foca a răspuns:

Da este clar. Nu stie cum sa se bage in semana ca tine. Ar fi bine sa ii acorzi si tu atentie daca chiar iti placewinking funda pls

| marrr a răspuns:

Ar trebui sa te intrebi de ce inca are iubita, daca a facut asta. Cred ca te place, dar daca nu vrea sa-si paraseasca iubita inseamna ca ar vrea sa incerce ceva nou fara sa stie ea si tu nu ar trebui sa accepti asta, nu cred ca ai vrea sa fii roata lui de rezerva.

| AmateurJerk a răspuns:

Wtf? raised eyebrows
Păi nu e evident?
Tu să fi drăguță cu el, poate își lasă prietena pentru tine smug.
"Curaj, câine fricos."

| 10011993 a răspuns:

E posibil sa-i placabig grin
trebuie doar sa vorbesti cu el si sa vezi ce are in cap
poate o sa fiti imreuna:... cel mai bine ar fi sa-l intrebi directbig grin:*

| IateyourCookie a răspuns:

Da :X dar ai grija sa nu isi bata joc de tine pentru ca el are prietena. funda

| IateyourCookie a răspuns:

:X sigur

| ela_9708 a răspuns:

Da categoriclove struckdar ai mare grija daca are prietena, pentru ca nu e frumos sa te bagi in relatia altcuiva, discuta ca el vz ce are de gandbig grin sh cred ca sh tie iti place de el:X hyyy succes:*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa-i placa sau doar sa-i placa sa stea cu tine sa te placa ca pe o sora acum depinde de ce semne iti mai dawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfat prietenesc de la o fata de12 ani, mihaella.
1 )vrea sa o faca pe iubi a lui geloasa
2)chiar te place
3)se prosteste
4)trebuie sa-l intrebi

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Da e innebunit dupa tine mult noroc