| sweetylove a întrebat:

am si eu o problema.Imi place de un baiat, am mai fost impreuna cu el.Suntem prieteni foarte buni.Imi pune mana pe fund, sani, nu avem secrete... Nu stiu daca mai vrea sa fie cu mine, dar mi-a zis ca ar vrea sa se cupleze cu o fata. Ce sa fac? Cum sa ma comport?

Răspuns Câştigător
| jolidon a răspuns:

Stiu cum e. eu am ales sa nu fac nimic iar el de asemenea. sora lui mi-a spus ca el crede ca am prieten si nu se baga.

asteapta sa vezi daca se cupleaza cu aia nu stiu,,, eu nu m-as baga atunci ca sa nu ma refuze. sauuu mai bine il convingi ca tipa nu e buna si dupa aceea la o mica perioada ii spui ca il placi pur si simpluhappy n-ai nimic de pierdut.

sa imi spui ce ai facut. poate imi fac si eu curajlaughing

2 răspunsuri:
| eeeeeeeeee a răspuns:

Da tu ce astepti, ziua de apoi.fa tu primul pas, daca el e mormoloc!

| Dolodolo a răspuns:

Ignora-l prima data. Urmareste-i comportamentul. Poate te incearca de minte. Nu poti sti niciodata. Asa suntem noi oamenii, niste specimene complicate. laughing