| ProstieLaSuperlativ a întrebat:

Anul trecut când am luat examenul de capacitate, am primit de la mamaie un puişor de găină... şi a crescut. Apoi am început şcoala şi nu am mai avut timp de ea. Simţindu-se singură, cred, ieşea pe geam şi mergea nu ştiu unde în vecini. Apoi venea repede acasă şi mergea la locul ei şi făcea ouleţ. I-au fost tare dragi. Dormea pe ele noaptea. Şi a tot dormit, s-a iubit cu ele, nu ştiu ce a făcut, că au dispărut şi a făcut puişori micuţi, din ăia galbeni, ştiţi? Cum a fost ea la început. Acuma, puii nu mă iubesc, se ascund sub ea acolo şi tot fac piu-piu. Nici nu ştiu ce mănâncă... Întrebarea mea e: nu ar trebui s-o tund pe mama lor, pe cloşcă, pe burtă, ca să sugă puii?

Răspuns Câştigător
| violetajustme a răspuns:

Hai ca asta a fost buna, nu ma asteptam vreodata sa citesc asa ceva laughing))))

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să o şi mulgi.

| violetajustme a răspuns:

Tu vorbesti serios?laughing)))

| ProstieLaSuperlativ explică (pentru violetajustme):

Da. Nu ştiu ce să mă mai fac cu ea... sad

| violetajustme a răspuns (pentru ProstieLaSuperlativ):

Hai ca asta a fost buna, nu ma asteptam vreodata sa citesc asa ceva laughing))))

| AlessandraCoco a răspuns:

laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))