| kevinnn19 a întrebat:

as avea nevoie de niste sfaturi urgent.Imi place de o fata si vreau sa-i cer sa iasa la un o plimbare sau la un suc cu mine si nu stiu daca e bine sa-i spun ca imi place de ea de la prima intalnire plus ca i-am zis azi ca trebuie sa vorbesc ceva cu ea si daca nu-i spun toata povestea cum ca-mi place de ea, nu stiu ce i-as putea zice in schimb.Mentionez ca am vorbit cu ea de mai multe ori pe facebook(am 20 de ani si ea 18).Ar trebui sa-i zic ca imi place de la prima intalnire daca vrea sa iesim?

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Nu e nevoie sa-i zici ca doar nu e batuta in cap sa nu-si dea seama.
Daca o inviti si ea accepta, lucrurile sunt destul de clare, tu o placi si ea la fel