| Tymycy a întrebat:

as avea o intrebare. Fiindca se apropie craciunul, deja ma gandesc la cadouri. Din pacate nu am nici o vaga idee ce sa ii cumpar prietenului meu. Din pacate el le are pe toate de la bijuterii pana la haine si toate toate. Deja am facut si toate ideeile creative ce mi-au trecut prin gand, si mi-as dori sa ma ajutati cu o idee, cat de cat creativa, sa nu fie gen haine sau accesori, ceva creativ si foarte foarte frumos. Aaa si as vrea sa precizez ca are 22 de ani. Va multumesc :*

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cadouri pentru el:

- o trusa cosmetica de calatorie – de obicei, barbatii sunt uituci si neatenti, asa ca, o trusa cu tot ce i-ar trebui intr-o calatorie e ideala.
- curele – de oricare, sunt utile.
- un briceag multifunctional.
- un joc video daca e pasionat.
- telefon mobil.
- daca ii stii hobby-urile o sa-ti fie mult mai usor alegind ceva special pentru persoana iubita.
- un tricou haios personalizat.
- o agenda imbracata in piele.
- rama foto pentru 2 fotografii.

http://www.borealy.ro/......ri-barbati

| fotomatic a răspuns:

Poate iti doresti sa fii tot timpul cu el, si nu neaparat fizic. Asa ca poti cauta o fotografie cu voi doi, compui un mesaj si-i faci o cana sau o perna personalizata. Te poti inspira de aici: http://www.epersonalizari.ro/