| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu: cum arata fata ideala in viziunea baietilor in special, dar chiar si in viziunea fetelor? Cum credeti ca este sau ar trebui sa fie o fata pentru a fi considerata APROAPE perfecta, (pentru ca stim ca perfectiunea nu exista)?

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Corp tras prin inel, sâni mari, fund mare? laughingNu există perfecțiunea.

| SerafimHD a răspuns:

As folosi stupidul cliche-u sa fie genul meu. Asta insemnand practic sa imi inteleaga firea is sa aiba o o anumita inteligenta insa. Sa nu aiba fite adica pretentii exacerbate

| BestStudio a răspuns:

Desteapta,frumoasa,nu ma inseala, nu e pretentioasa, Vise si iar vise

Răspuns utilizator avertizat