| Elena1234456 a întrebat:

Pentru barbati/baieti cum arata si cum ar trebui sa se poate femeia/fata perfecta? Nu spuneti ca nu exista, stiu ca fiecare avem anumite idealuri. Fetelor, dati-va si voi cu parerea!

Răspuns Câştigător
| astertix09 a răspuns:

Femeia perfecta!
Iti faci o imagine mentala a unei persoane perfecte care are toate calitatile si la sfarsit, dupa ce ai terminat cu toata lista, vei descoperi ca e prea buna pentru cel care si-a imaginat-o. Si atunci alegi femeia normala pe care o intalnesti in viata de zi cu zi.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Femeia perfecta pentru mine ar avea inocenta unui copil imbinata cu maturitatea unui adult. Ar trebui sa se poarte mereu ca un copil cu exceptia situatiilor serioase.

| adeana a răspuns:

Nu stiu cum e pentru alti baieti, dar pentru al meu. stiu ca femeia ideala trebuie sa fie inalta, sa aiba parul lung si blond, mereu aranjata, desteapta si eventual cu sanii destul de mari happy
Eu cred ca idealul se schimba cu varsta sau atunci cand chiar intalnesti idealul, iti dai seama ca nu asta iti doreai de fapt sau realizezi ca poti face si compromisuri pe alocuri.
Eu cand eram mica am visat la un tip brunet, cu ochi negri si mai bine facut. M-a cucerit un tip saten cu ochi caprui si cam slabut happy Conteaza mult mai mult felul in care te face sa te simti acel om, decat felul in care arata.

| Flav a răspuns:

Cu siguranta fata pe care o vad eu perfecta n-ar posta asemenea intrebari pe internet.winking

| M.madallina a răspuns:

Imi plac genul de baieti sensibili, ascultatori, care nu se dau in spectacol...si sa fie mai inalti decat minelaughing

| radu a răspuns:

Nustiu ce sa zic nu mi-am dat inca seama ...la mine persoana perfecta o remarc fara sa vreau adica pur si simplu ma impresioneaza fara sa stiu motivul

| ydaa a răspuns:

Pentru mine baiatul perfect este cel care te iubeste cu adevarat ca fizic pon accent pe baiatul care stie sa se aranjeze de fapt dupa mine nu exista barbat perfect

| 1992 a răspuns:

Parerea mea si a fostului meu prieten e ca ar trebui ca fata/femeia sa fie feminina~~~sa nu injure; cgesti din asteatongue

| pysyuctzza a răspuns:

Natural!

| IQOnly a răspuns:

Nu spun ca nu exista deoarece chiar tu ai spus-o. E adevarat ca fiecare avem niste calitati deosebite dar cateodata asta nu e de ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mae si a prietenului meu este ca in primul rand fata perfecta nu trebuie sa fie mahalagioaika...sa nu se dea in spectacol. sa fie frumoasa slabuta nu aschie. sa nu te faca d ras. sa fie inteligenta feminina si romantica. sa stie cum sa abordeze baietii. sa nu se lase usor. fara fite. nu panarama

in Concluzie sa fie ea, sa se poarte normal. sa fie unika