| aliialii a întrebat:

Buna tpu.As vrea sa va intreb ceva.Acum cateva luni am fost cu un tip, cu toate ca nu credeam, m-am cam indragostit.Ne-am despartit prin simplul fapt ca nu am mai vb deloc.revelionul trebuia sa il fac intr0un grup de prieteni,nu stiam ca vine si el,dar am aflat ca vine si au aparut niste probleme si nu l-am mai facut acolo, pur si simplu. Apoi prin site prieteni mai ajungeam in conferinta unul cu altul, dar nu vorbeam mai deloc.Noi avem un prieten comun,prieten foarte bun cu amandoi, si varul meu, care e prieten cu el.Acum doua saptamani, am iesit in club cu prietenele mele.In acelasi club era si el, cu varul meu si prietenul nostru comun si cu altii.Acel prieten venea la noi destul de des,vorbeam,dansam,pana cand varul meu a venit si ne-a intrerupt,pur si simplu insista sa danseze cu mine, lucru neobisnuit pentru el, dar nu mi s-a parut nimic ciudat.Pana cand,cateva zile mai tarziu buna mea prietena si fostul iubit au iesit amandoi la cumparaturi,si la un moment dat cand ea tot incerca sa ma sune si eu ii respingeam apelurile pentru ca nu puteam vorbi,s-a oferit sa ma sune el"ca daca nici lui nu-i raspund...", si nu i-am raspuns, acela a fost momentul cand prietena mea a remarcat ca el ma avea salvata cu #31#,si pe mine ma tot suna cineva cu privat si nu vorbea,apoi a inceput sa se destainuie, ca de ce tot dansam eu cu prietenul lui, ca el l-a trimis pe varul meu acolo sa nu mai dansez eu cu respectivul.M-am simtit bine cand mi-a spus ea toate astea.Acum cateva zile m-a sunat,asa, sa vada ce mai fac si sa se revolte ca am fost la el in oras si nu l-am sunat sa ne vedem la o cafea, urmand sa il anunt saptamana aceasta cand o sa ajung din nou.Doar ca in week-end,la club, tot saruta pe o fosta iubita de-a lui, s-au vazut si seara trecuta si in seara asta urmeaza sa faca clatite impreuna cu alti prieteni. Tipa s-a schimbat muult de cand s-au despartit ei si nu as fi crezut ca s-ar mai putea impaca vreodata.ce credeti, se joaca cu mine? Sau nu i-a pasat niciodata? Credeti ca e o razbunare discreta pe faza cu prietenul nostru comun? Sau pur si simplu s-a impacat cu acea fata?

Răspuns Câştigător
| Puiu_3680 a răspuns:

Esuand in relatia cu tine, are nevoie de putin timp in compania altei fete. Daca intr-adevar te place si chiar simte ceva pentru tine, o va lasa si se va intoarce la tine. Funda? happy