| Duutsie a întrebat:

happy As vrea si eu cateva statusuri pentru messenger, de preferat de dragoste sau mai "artistice" laughing. Va multumesc!

1 răspuns:
| ChickSWhisper a răspuns:

Hello, am cateva status pe care le-am facut cand ma plictiseam. Enjoy ithappy

Il simt curgand prin vene.Fierbinte si dulce ca un lichid otravitor. Are o aroma dulce, necunoscuta trupului meu.Sunt otravita de propriul meu sange ce poarta stropii tai in el.

Nisipul imi mangaie picioarele fine si m-aduce-ngenuncheata catre tine.Ma saruti cu buze reci, sarate.

Te visez cum imi spui ca ma iubesti iar si iar, numai ca sa ma trezesc apoi intr-un pat gol si rece cu un nod dureros in gat.

Si cu toate astea inca scria. Chiar daca cerneala i se terminase, chiar daca florile au ars, chiar daca el a plecat, chiar daca ploaia inca mai plange la geam. Oare acele legaturi ce trec din suflet in fizic, in piele, in sange, in oase, acea durere si acea senzatie simtita cu toata fiinta ei revenisera?

E respiratia ta pe fata mea si-un sarut otrvitor al durerosului amor.

In camera se simte praful amintirilor si aerul imbacsit de naftalina. Ceva vechi, ceva dureros de indepartat pluteste imprejur si se ridica din podelele parfumate a lemn pana in tavanul ingalbenit de timp. Nu stiu cand sau cum dar toate semnele arata ca m-am indragostit de tine...

Ti-as mai spune cateva dar inspiratia nu tine cu mine azi. Sper ca sunt buneworriedbig grin