| BrOnaJeu a întrebat:

Buna TPU azi am vorbit cu un baiat foarte enrvant care ma injura si i-am zis ca sunt alt cineva... apoi dupa cateva minute nu stiu cum a aflat date importante despre mine de ex:cati ani am; in ce data m-am nascut; si numele meu adevarat imi puteti spune cum a facut va rog! Dau fundita la cel care rasp cel ma bine!

Răspuns Câştigător
| Butterfly9 a răspuns:

laughingCe oameni prosti si putrezi la minte a mai lasat Dumnezeu pe pamant.
De buna ce esti te-a injurat, bravo lui.

2 răspunsuri:
| Butterfly9 a răspuns:

Multumesc pentru funda rolling on the floor obsedato de robotzi.
Nu stiam ca le dai funda oameniilor care te injura.
Copil putred la minterolling on the floor

| BrOnaJeu explică:

Tu alexandra sugi o ceapa desteapta lu' peste