| unoarecareinbazadedate a întrebat:

Ce parere aveti de barbati cu ochelari?
Ce va inspira? Cum vi se par?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu îmi inspiră nimic dacă nu îi cunosc.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ceva nume 'sonore' pe la United pe cand?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Haha și la Arsenal când? Țin să îți amintesc totuși ceva.

1. Harry Kane Harry Kane 29
2. Romelu Lukaku Romelu Lukaku 25
3. Alexis Sanchez Alexis Sanchez 24

1. Harry Kane England England Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 25 (5)
2. Kun Agüero Argentina Argentina Manchester City Manchester City 24 (4)
3. Jamie Vardy England England Leicester City Leicester City 24 (5)
4. Romelu Lukaku Belgium Belgium Everton FC Everton FC 18 (1)
5. Riyad Mahrez Algeria Algeria Leicester City Leicester City 17 (4)
6. Olivier Giroud France France Arsenal FC Arsenal FC 16 (1)
7. Odion Ighalo Nigeria Nigeria Watford FC Watford FC 16 (0)
8. Jermain Defoe England England Sunderland AFC Sunderland AFC 15 (1)
9. Troy Deeney England England Watford FC Watford FC 13 (6)
10. Alexis Sánchez Chile Chile Arsenal FC Arsenal FC 13 (0)

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Urmeaza zilele astea ca Mbappe sa aleaga cu inima echipa ce-o iubeste, iar Lemar care e fan Arsenal declarat e posibil sa vina si el undeva la 60 de milioane...deci ne facem echipa! Dintre Mbappe si Lemar unul vine 100%, se pare ca Wenger e in discutii cu familia pustiului francez, un mare + pentru familia tunara/
Ce mai 'killer' e Lukaku asta, are sub 5 goluri marcate cu top 6 bwhahahahaha,, abia astept sa vad ce se va intampla sezonul asta, se anunta si mai interesant decat ultimele 4.
Cu toate astea, Arsenal a terminat mai sus decat toate echipele in care atacantii au marcat mai mult decat Sanchez...

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

E că e peste golgheterii voștri? Și a fost aproape în fiecare an. În ultimele 5 sezoane e nelipsit din top, adică de când a venit în Premier League. Nu prea am văzut alt fotbalist să fie nelipsit acolo în ultimele 5 sezoane de Premier League. A fost consecvent ca să zic așa. Mbappe nu va pleca, părerea mea.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Fata de Lukaku asta,, Alexis a tras echipa dupa el, a avut asisturi multe+ faze de poarta, ratari mari, e cel mai complet atacant din campionatul englez fara discutii!
Mbappe pleaca pe 100 + bonusuri la Arsenal, avem avantajul dintre toti pentru ca e fan Arsenal, e urmasul lui Henry, o sa devina o legenda a clubului in cativa ani,, iar suporterii il vor indragi imediat
Termina cu Benteke 2, in asta iti pui tu sperantele? de Pogboom ce se mai aude?)))))) Teapa colosala data de Juventus, eram sigur ca e vai de el.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Tu te-ai uitat la amicalul lui Arsenal?
Turul AON din păcate e în America și sunt pe la 5 dimineață meciurile. O să mă uit reluare căci la partide neoficiale merge. Mai mult să văd evoluția jucătorilor.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Un atacant autentic marchează mult și ratează mai puțin că de aia ați terminat pe 5.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Am vazut meciul, a fost la o ora ok, se misca bine echipa,, deja Lacazette a intrat bine in sistem, ma astept la un 4-4-3 in noul sezon,, o tactica bine gandita

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Pogba e fotbalist bun însă nu merita atâția bani, asta e clar. Însă nu prea merg negocierile cu alți jucători, văd nici vara asta. Mai ne trebuie 2 mijlocași, și Mourinho a spus că ne mai trebuie 2 jucători, exact cum mă gândeam eu. Dar nu merg ușor negocierile. Mi-ar plăcea să vină Perisici deși nu mi-a plăcut prima dată ideea căci are 28 de ani însă e foarte subevaluat pe lângă ce fotbal oferă.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Sa inteleg ca voi n-ati avut atacant deloc terminand pe 6? A marcat Bournemouth mai multe goluri decat voi...

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ibra a lipsit destule meciuri. În rest Rashford nu e prea copt, rata destul de mult.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Mbappe si Lemar daca vin e perfect, avem echipa completa pentru a ne bate la titlu,, nu dau 2 bani pe Europa League, eu vreau titlul de campioni...
Sanchez are oferte multe de la multi, dar nu pleaca de la noi doar daca isi pun mosnegii ambitia si accepta ofertele superficiale de la ceilalti,, dar nu ar fi o problema daca ar pleca, cu conditia sa vina Mbappe.
De la Arsenal nu pleaca nimeni, in afara de Ox care e dezamagit de minutele putine jucate, nu prea l-a folosit mosu',, am un mic regret ca pleaca,, e baiat muncitor.
Avem cel mai bun fundas stanga din Bundesliga in echipa, un animal in adevaratul sens al cuvantului, suntem acoperiti bine pe flanc, mai ne trebuie totusi un mijlocas si un portar,, Cech e batran, nu mai poate, e clar asta
Cel mai bun jucator al lui United sezonul trecut a fost De Gea)))))

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Mi-am adus aminte, asa 'mercenar' ati avut in echipa? Ma refer la Rooney,, a ajuns la Everton si a declarat ca se simte fericit ca joaca la echipa ce-o iubeste, dar s-a bucurat ca o maimuta cand a marcat impotriva caramelelor))))))
E pe stilul Van Persie, niste jigodii, ala a jucat niste ani la Arsenal si apoi s-a dus la United pentru mai multi bani,, asta dupa ce a declarat 'iubire' fata de club/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Oricum Rooney nu prea mai avea posibilitatea să joace în primul 11, îl înțeleg. Acolo se poate remarca mai mult. Nu mai e ce era odată. Van Persie încă își avea locul la voi, ciudat și din partea lui și din partea clubului că a acceptat să îl dea. Sunt cluburi ce dau jucători mult mai greu decât l-ați dat voi pe Persie și de asta ne lovim și noi acum.
Am văzut amicalul. Cred că și noi vom avea un zid în apărare. A intrat Tuanzebe în a doua repriză, nu a trecut nimic de el, după ăia cred că au început să evite să mai treacă pe acolo laughing Îl mai știi după meciul cu voi retur, v-a pus probleme și vouă. Fraier Mourinho dacă nu îl bagă titular.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu faptul ca a plecat a generat atata amuzament, ci faptul ca a declarat ce a declarat prin presa britanica.
Van Persie a facut ceva ce nu se iarta niciodata... chiar daca au trecut cativa ani, eu inca nu l-am uitat ce putut sa faca,, sa tradeze Sfantul Tun, tradarea nu trebuie iertata niciodata, apoi trimitea scrisori si il acuza pe W0nger ca din cauza lui s-a ajuns la transfer, dar el saracul nici nu s-a opus transferului si nici nu s-a bucurat la golul victoriei lui United in fata tunarilor,, facand ca Neymar la carnavalul de la Rio, de atunci am inceput sa-l injur de fiecare data cand imi venea numele lui in minte, o j/i/g/o/d/i/e fara caracter!
Arsenal nu are nevoie de el,, ci el are nevoie de Arsenal, drept dovada ca si-a ratat cariera de cand a plecat, a fost transferat si pe la Fenerbahce, dar a murit speranta,, cum iti asterni asa dormi/
Mistoul planetei ar fi sa marcheze Rooney impotriva voastra si sa va bata, cred ca as rade 1 saptamana continuu de tine))))).
Tuanzebe... ce meci de debut a avut, cu asta sa se mandreasca si el ca l-a blocat pe Sanchez, ca in rest a pierdut meciul, chiar e un pariu castigat cu el, garantat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult tipii cu ochelari. Mi se par foarte interesanti si misteriosi, sexosi, cum vrei sa le zici. Nu ma refer la toti. In plus nu ai mentionat tipul de ochelari. Eu vorbesc aici de ochelari de vedere.

| MorganaM a răspuns:

Eu am o slabiciune pentru barbatii cu ochelari big grin nu pot spune de ce, dar mereu baietii pe care ii simpatizam erau cu ochelari. poate de aceea si iubitul meu are tot ochelari :X

| relativsausigur a răspuns:

De persoanele infantile, ochelarii sunt priviti de multe ori ca si un handicap.
De persoanele matura, ochelarii sunt priviti ca si un accesoriu, pe care el/ea ii poate adapta look-ului personal, cat si da impresia de persoana calculata, inteligenta. daca tu esti prezentabil, poti arata bine si cu ochelari..si chiar interesant.