| HeathLedgerForever a întrebat:

Cei care sunt din Cluj imi puteti spune cum e vremea? Peste 6 zile merg acolo sa stiu cum ma imbrac? laughing V-am pupat!

Răspuns Câştigător
| Fuck2 a răspuns:

Este cam naspa...e vremea foarte nasoala, ploaie si ninsoare la greu happy Peace

1 răspuns:
| CuteCurly a răspuns:

De cateva zile nu a mai plouat, dar, este destul de racoare. Eu ma imbrac in blugi, tricou si bluza de trening, cand ies afara imi iau si o jacheta, nu foarte groasa. Nu e nici foarte frig, dar nici cald nu e.