| HeathLedgerForever a întrebat:

Saptamana viitoare merg in excursie pana la Cluj. Si avand in vedere ca e destul de frigut nu stiu cu ce sa ma imbrac. Am 17 ani 1, 78 si 58 de kg. Daca ma puteti ajuta v-as fi datoare! Multumesc frumos. Astept raspunsurile voastre fara linkuri si chestii. V-am pupat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trebuie sa te ibraci cat de lejer, jeans, tricou, hanorac sau trening, vesta si adidasi

| BiuL a răspuns:

Ia-ti bocanci sau cizme ori ghete, dar fara toc. Ceva pantaloni colorati sau imprimati sau blugi si un pulover, sau ceva tricou si peste un jerseu sau un hanorac si o geaca mai groasa sau palton. poti sa iti iei si fular, manuri sau caciula daca iti plac. sa ai la tine o umbrela ca sunt sanse sa ploua/ninga.

| valentingb a răspuns:

Hmmm, eu zic sa te imbraci cu haine. Iti iei un rucsac cu haine, si mai groase si mai subtiri si te imbraci cum vrei la fata locului.Nu esti cam slabuta? Pa, pa!

| HeathLedgerForever explică (pentru valentingb):

Ar trebui sa o iau ca pe un compliment?! Multumesc, apreciez raspunsul tau! :*

| 01rukia01 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci gros cu caciula, geaca, pentru ca dupa cum ai vazut desi suntem la sfarsitu lu martie ninge iar.al naibii de frig vreau vara

| HeathLedgerForever explică:

Da. Pentru ca fiind inalta n-ai de unde sa stii ce si cui se potriveste! Daca nu ma poti ajuta, de ce ti-ai pierdut 4 minute din viata scriind rautatea asta?!