| VisinaDinVisinata a întrebat:

Cum sa dau o veste "soc" cuiva? De exemplu: eu o port aparat dentar in cateva zile si nimeni nu stie in afara de familie. Nici prietenii, nici colegii, si nu vreau sa apar asa, deodata, cu el...Please help. Va rog, nu radeti, stiu, pare o prostie dar mie nu-mi da pace treaba asta. Multumesc big grin.

3 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Na belea si daca scrinteai o mina si veneai cu ea in ghips pai ce te justifici la cineva fi serioasa si daca rid de tine sunt prosti si nu sunt educati

| lore122 a răspuns:

Nu este ceva de ras. exista multi oameni care poarta aparat dentar, asta nu este o rusine. Si prietenilor poti sa le spui direct. Cu siguranta nu va fi o veste "soc" cum zici tu. sper ca te-am ajutat :*!

| VisinaDinVisinata explică:

Damn it!, nici n-am zis c-ar fi o rusine!