| Deyuuts a întrebat:

am o intrebare. peste cateva zile va trebui sa port aparat dentar! si sunt cam complexata deoarece, imi e rusine... iar colegii/prietenii probabil vor rade de mine... ce asi putea face in privinta asta?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Din pacate, nu ai ce face...asa sunt oamenii.rad de altii,si afla cum este abia cand li se intampla si lor.Tu trebuie sa mergi cu capul sus,si cu timpul nu va mai face nimeni misto de tine...
Eu, cand mi-am pus ochelari, in a 7-a, nu a ras nimeni de mine (cel putin in fata big grin), si chiar mi-au spus ca-mi sta bine.Cred ca asa va fi si la tine :*

| BlackAngelOfFire a răspuns:

In primul rand sa nu faci sa nu il porti! Pt ca va trebui sa stai si mai mult timp sau sa ai o dantura proasta! Sa nu-ti pese de ce zic restul ramai acelasi doar ca ai ceva pe dintiwinking nu e nimic crede-ma nu e nick rau Capul sus si curaj si bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i sa rada. E spre binele tau sa il porti.