| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de frica de moarte? Nu am nici 15 ai si am teama asta! E posibil sa am anexietate? Cum sa-mi scot frica asta? Nu patesc nimic, nu? Nu va radeti de mine!

Răspuns Câştigător
| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau.
Lasa draga, ca nu patesti nimic, orice ai face. Dar fa ceva.
Iti dau eu cu imprumut un pic de curaj

2 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Moartea e ceva natural. și habar nu am de ce creiereul tău o percepe ca pe o fobie.happy Poate ar trebui să discuți cu un medic chestia asta ..sau cu cineva care e mult mai în măsură decât cei de pe TPU să-ți spună care-i baiu', o seară bună!tongue

| Bostanu a răspuns:

Uite daca ai doar 15 ani inseamna ca ai avut cv incident care te-a marcat... totusi ar trebui sa vb cu un pshiholog despre asta nu cu noi...